U10 Division North
Sunday, October 7, 2018
 Waltham Lady Hawks U101
Arlington U100
U10 Division East
Sunday, October 14, 2018
 Needham U104
Waltham Lady Hawks U101
Saturday, October 13, 2018
 Winchester Sachems U103
Andover U10-12
 Nashoba Grizzlies U103
Natick Comets U102
 Winthrop Lady Vikings U104
Norwood Nuggets U101
U10 Division West
Sunday, October 14, 2018
 Shrewsbury Lady Colonials U104
ABCC U101
Saturday, October 13, 2018
 Wellesley U1012
Belmont U101
U10 Division South
Sunday, October 14, 2018
 Stoneham Spartans U106
Parkway U101
Saturday, October 13, 2018
 Allston Brighton Warriors U108
Framingham Lady Flyers U100
 Charlestown Townies U108
Andover U10-20
U12 Division North
Sunday, October 14, 2018
 New England Pioneers U12 Murphy12
Winchester Sachems U12 A2
Saturday, October 13, 2018
 Charlestown Townies U125
Danvers Lady Falcons U121
U12 Division East
Sunday, October 14, 2018
 Allston Brighton Warriors U126
Needham U120
 Norwood Nuggets U125
Wellesley U12 A0
 Winthrop Lady Vikings U122
Waltham Lady Hawks U121
Saturday, October 13, 2018
 Andover U12-15
Lady T-Hawks U122
 Charlestown Townies U125
Danvers Lady Falcons U121
U12 Division West
Saturday, October 13, 2018
 Andover U12-15
Lady T-Hawks U122
 Andover U12-27
Winchester Sachems U12 B0
 Dedham U124
Lexington/Bedford U121
Melrose U124
Wellesley U12 B0
 Nashoba Grizzlies U126
Natick Comets U12 B2
U12 Division South
Sunday, October 14, 2018
 New England Pioneers U12 Horgan5
Brookline Warriors U123
Saturday, October 13, 2018
Cambridge Falcons U126
Stoneham Spartans U120
U14 Division North
Sunday, October 14, 2018
 Arlington U14 A5
Winchester Sachems U14 A3
Saturday, October 13, 2018
 Wellesley U14 A4
Walpole Express U14 Verderber0
U14 Division East
Sunday, October 14, 2018
 Cape Ann U144
Arlington U14 B2
 Dedham U142
Framingham Lady Flyers U14 Blue0
Saturday, October 13, 2018
 Natick Comets U146
Andover U14-11
 Lady T-Hawks U144
Brookline Warriors U140
 New England Pioneers U143
Reading Rockets U140
North Andover Panthers U143
Winchester Sachems U14 B0
 Winthrop Lady Vikings U146
Framingham Lady Flyers U14 Blue0
U14 Division West
Sunday, October 14, 2018
 Cape Ann U144
Arlington U14 B2
 Lexington/Bedford U14 6
Belmont U14 B1
 Brookline Warriors U145
Wellesley U14 B0
 Stoneham Spartans U140
Cambridge Falcons U140
Saturday, October 13, 2018
 Charlestown Townies U146
Andover U14-22
 Lady T-Hawks U144
Brookline Warriors U140
 Mass Bay Warriors U149
Cape Ann U140
U14 Division South
Sunday, October 14, 2018
 Stoneham Spartans U140
Cambridge Falcons U140
Saturday, October 13, 2018
 ABCC U142
Framingham Lady Flyers U14 White0
U16/U18 Division North
Sunday, October 14, 2018
 King Philip Walpole U18 A3
Walpole Express U16/19 Norton1
Saturday, October 13, 2018
 Andover U18 Blue3
Wellesley U18 A3
U16/U18 Division East
Sunday, October 14, 2018
 Pingree Highlanders U187
King Philip Walpole U18 Blue0
 Westwood Wolverines U18 Green2
Reading Rockets U18 A2
 Westwood Wolverines U18 White4
Lexington/Bedford U182
Saturday, October 13, 2018
 Andover U18 Gold2
Wellesley U18 B2
 Newton Dragons U167
Chelmsford Lions U182
U16/U18 Division West
Sunday, October 14, 2018
 Waltham Lady Hawks U182
New England Pioneers U161
Saturday, October 13, 2018
 Winthrop East Side Vikings U187
Andover U18 White1
 Wilmington/Tewksbury Redcats U181
Charlestown Townies U18 B0
 Medford U185
Mass Bay Warriors U162
 Natick Comets U18 B1
Brookline Warriors U180
 Newton Dragons U167
Chelmsford Lions U182
U16/U18 Division South
Saturday, October 13, 2018
 Winthrop East Side Vikings U187
Andover U18 White1